Nominujte organizáciu zo svojho okolia, ktorá pomáha deťom.

Pomôžte nám vybrať organizáciu, ktorú podporíme prostredníctvom našich výrobkov. Stačí pár klikov a pomôžete zlepšiť život tých najdôležitejších ľudí na svete vo vašom okolí. Pravidlá projektu nájdete tu.

Svoje nominácie môžete posielať práve teraz!

Nominujte neziskové organizácie!

Nachádza sa vo vašom okolí nezisková organizácia, ktorá sa stará o deti? Myslíte si, že by jej IKEA mohla svojimi v…

Prečítajte si viac viac.

Raz, dva, tri… Urobiť dobrú vec je také jednoduché!

  1. Posielajte nominácie

    Až do 31. októbra 2016 môžete prostredníctvom nižšie uvedeného formulára prihlasovať organizácie, ktoré pomáhajú deťom a ktorým môžeme na oplátku pomôcť my. Aj vy určite nájdete v svojom okolí neziskovú organizáciu, ktorá urobí prvé a posledné pre lepší život detí.

  2. Vyberte tú najlepšiu

    Naši kolegovia z obchodných domov IKEA vyberú zo zaslaných nominácií tie najzaujímavejšie organizácie, ktoré postúpia do užšieho výberu. Ale finálne rozhodnutie je opäť na vás! Vaše hlasovanie určí vybraný projekt, ktorý IKEA podporí.

  3. Užívajte si dobrý pocit

    Organizácii, ktorá zvíťazila vo vašom hlasovaní, vybavíme nábytkom a bytovými doplnkami IKEA, aby sme vytvorili príjemnejšie prostredie pre deti aj pre tých, ktorí im pomáhajú. Vybranej organizácii takisto pomôžeme znižovať náklady na spotrebu vody a energií.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať

Vďaka vašej pomoci už neprehliadneme žiadnu organizáciu, ktorá potrebuje našu podporu. Stačí, aby ste boli členom IKEA FAMILY a vyplnili krátky formulár.

Nie je povinné
Prosím, napíšte krátke odôvodnenie, prečo danú organizáciu nominujete do projektu Spolu s vami. Uľahčí nám to rozhodovanie. Pokiaľ bude táto organizácia vybraná medzi finalistov, bude vaše odôvodnenie uvedené v popise projektu na tejto webovej stránke. (max. 300 znaků)
Vložte e-mail platný pre kartu IKEA FAMILY.