Pre najdôležitejších ľudí na svete

Spolu s vami vytvárame lepší každodenný život pre deti – tých najdôležitejších ľudí na svete. Naše obchodné domy pravidelne podporujú organizácie vo svojom okolí, ktoré pomáhajú deťom a vylepšujú ich životné prostredie. Radi by sme zapojili do našich aktivít aj vás. Preto sme sa rozhodli podporiť projekty, ktoré vyberiete spolu s nami.

Nachádza sa vo vašom okolí organizácia, ktorá sa venuje deťom? Myslíte si, že by IKEA mohla svojimi výrobkami a službami tejto organizácii pomôcť?

Ak áno, nominujte vami vybranú organizáciu do projektu Pre najdôležitejších ľudí na svete prostredníctvom nižšie uvedeného formulára do 31. 10. 2013. Naši kolegovia z IKEA potom spravia užší výber organizácií, z ktorých budete môcť vy zvoliť tú najlepšiu pomocou hlasovania na tejto webovej stránke.

Organizáciu, ktorá od vás získa najväčší počet hlasov, zariadime nábytkom a bytovými doplnkami. Okrem bezpečnosti a funkčnosti budeme dbať na také výrobky a riešenia, aby im pomohli znížiť spotrebu vody a energie, a tiež minimalizovať a správne triediť odpad.

Z dlhodobého hľadiska je to dobré pre ich fungovanie a rovnako aj pre prostredie, v ktorom žijú. Spolu tak môžeme vytvoriť lepšie a bezpečnejšie miesto pre deti s ohľadom na životné prostredie.

Menej o projekte
Viac o projekte

Hlasovanie bolo ukončené. Ďakujeme, že ste nám pomohli vybrať organizáciu, ktorú podporíme. Vážime si činnosť všetkých organizácií, ktoré sa do projektu prihlásili, preto sme sa rozhodli podporiť čiastočne i tie, ktoré nezískali najväčší počet hlasov. Sledujte našu stránku a dozviete sa viac informácií. Prajeme vám všetkým Veselé Vianoce!

Pri overovaní výsledkov hlasovania boli odrátané hlasy z neplatných účtov IKEA FAMILY podľa registračných podmienok IKEA FAMILY a príslušných zákonov.