Spolu s vámi pomůžeme těm nejdůležitějším lidem na světě!

Spolu s vámi vytváříme lepší život pro co nejvíce dětí, kterou jsou pro nás těmi nejdůležitějšími lidmi na světě. Naše obchodní domy pravidelně podporují organizace ve svém okolí, které pomáhají dětem a zlepšují prostředí, ve kterém děti vyrůstají. Do projektu jsme zapojili i vás, naše členy IKEA FAMILY. Nejen, že jste nám doporučili organizace, které bychom měli podpořit, ale také jste pomocí hlasování rozhodli.

Pre najdôležitejších ľudí na svete

Ak áno, nominujte vami vybranú organizáciu do projektu Pre najdôležitejších ľudí na svete prostredníctvom nižšie uvedeného formulára do 31. 10. 2013. Naši kolegovia z IKEA potom spravia užší výber organizácií, z ktorých budete môcť vy zvoliť tú najlepšiu pomocou hlasovania na tejto webovej stránke.

Organizáciu, ktorá od vás získa najväčší počet hlasov, zariadime nábytkom a bytovými doplnkami. Okrem bezpečnosti a funkčnosti budeme dbať na také výrobky a riešenia, aby im pomohli znížiť spotrebu vody a energie, a tiež minimalizovať a správne triediť odpad.

Z dlhodobého hľadiska je to dobré pre ich fungovanie a rovnako aj pre prostredie, v ktorom žijú. Spolu tak môžeme vytvoriť lepšie a bezpečnejšie miesto pre deti s ohľadom na životné prostredie.

Vybrané projekty za rok 2013